Nowy Jork

poleć serwis drukuj
Na spotkaniu z...
Adam „Babyface”...

„Babyface” spotkał się z fanami na Greenpoincie

02-10-2020

Na miesiąc przed pojedynkiem z Robertem Heleniusem (29-3, 18 KO) polski pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBA Adam „Babyface” Kownacki (20-0, 15 KO) spotkał się ze swoimi fanami na Greenpoincie. Kibice dopisali, a nawet czekali na swojego idola w kolejce na długo przed jego przybyciem.

Spotkanie Adama Kownackiego miało miejsce w Dunne's Polemost Liquors na Greenpoincie i odbyło się w sobotę, 8 lutego. Polski bokser chętnie rozdawał autografy i robił sobie pamiątkowe zdjęcia ze swoimi fanami. A tych pojawiło się tak dużo, że organizatorzy zmuszeni byli do ograniczenia bezpośredniego dostępu do sklepu, w którym odbywało się spotkanie, i wpuszczali kilkuosobowe grupy z chwilą wyjścia wcześniejszych. W dodatku kibice potężną kolejkę przed Dunne's Polemost Liquors stworzyli na długo przed pojawieniem się pięściarza, który urodził się w Polsce, ale wychował na Brooklynie, a dokładniej mówiąc na Greenpoincie. Dlatego też chyba nikogo nie dziwi fakt, że szczególnie w tej dzielnicy cieszy się ogromną popularnością i czuje się jak u siebie w domu. To było widać po dobrych humorach, jakie wszystkim dopisywały, a przede wszystkim po przyjacielskich rozmowach i uściskach, no i oczywiście zapewnieniach uczestnictwa na gali i trzymania kciuków.

„Babyface” rozdawał autografy nie tylko na zdjęciach i plakatach, ale również na rękawicach bokserskich, koszulkach, szalikach i gadżetach z logo AK, będącym jego inicjałami. Wśród fanów byli rówieśnicy Adama Kownackiego, osoby starsze, a także kobiety i młode dziewczyny, a nawet dzieci. Często pojawiały się całe rodziny. Zresztą tak jak w przypadku „Babyface'a”, którego podstawowy team promocyjny stanowią jego bracia; i tak też było podczas sobotniego spotkania w Dunne's Polemost Liquors na Greenpoincie, gdzie pojawili się także Paweł i Łukasz Kownaccy.

Kolejna możliwość spotkania „Babyface'a” przed jego walką z Robertem Heleniusem będzie miała miejsce w czwartek, 27 lutego, w godzinach wieczornych, w restauracji Amber Steak House na Greenpoincie.

Aktualnie Adam Kownacki jest już w fazie poważnych przygotowań do pojedynku, który zaplanowany jest na 7 marca, podczas gali w Barclays Center na Brooklynie. Jednym z jego sparinpartnerów jest były pretendent do tytułu mistrza świata, znany polski bokser Mariusz Wach.

Spotkanie „Babyface'a” z fińskim pięściarzem w ringu zaplanowane jest na 12 rund i będzie główną walką gali odbywającej się w hali, w której Adam Kownacki wystąpił już dziewięć razy i w dodatku zawsze wygrywał. Polski bokser i jego fani wierzą, że podobnie będzie i tym razem.

BS

wróć

Fotorelacje

Ostatnie pożegnanie o. Lucjusza Tyrasińskiego w Amerykańskiej Częstochowie

Czasami ciężko sobie wyobrazić konkretne miejsca bez osób, które je tworzyły albo były niemalże dożywotnio wpisane w ich rozwój. W taki sposób z pewnością w historii Amerykańskiej Częstochowy zapisał się o. Lucjusz Tyrasiński, kapłan-zakonnik, były przeor, prowincjał, dyrektor Sanktuarium oraz budowniczy tego świętego miejsca na ziemi amerykańskiej. Ojciec Lucjusz odszedł do Domu Ojca 9 marca 2020 r. Fot. Ryszard Dziedzic, o. Tymoteusz Tarnacki OSPPE, o. Marcin Mikulski OSPPE

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Kwiecień
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
04-04-2020
WDOWY
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com